Hobby
9 listopada 2017

Prezent dla fanów rajdowych aut

Jazda Subaru Impreza to doskonały prezent dla każdego fana rajdowych wyścigów. Monster Truck natomiast to atrakcja dla odważnych, w której trzeba pokonać liczne wzniesienia i doliny pojazdem rodem z Ameryki. Jazda Off-Road to natomiast zabawa terenowym autem z napędem na cztery koła po terenach piaszczystych i wodnych.

Przejazd Subaru Impreza po profesjonalnym torze wyścigowym

Subaru Impreza WRX STI jest legendarnym pojazdem, który wielokrotnie triumfował w wyścigach rajdowych WRC. To za jego sterami siedzieli tacy kierowcy, jak Colin McRae, czy Petter Solberg. Pojazd przyspiesza do 100 km/h w ciągu 5.2 sekund, a jego moc silnika to 300 KM. Licznik zamyka się przy prędkości 255 km/h. Jest to zdumiewająco szybka i zwrotna maszyna, więc jazda nią będzie niezwykłym doświadczeniem dla każdego kierowcy. Jest to też świetna okazja na urodzinowy prezent. Jazda Subaru Impreza WRX STI odbywa się na profesjonalnych torach wyścigowych, gdzie można osiągnąć maksymalne możliwości samochodu. Uczestnik będzie miał do wyboru nawierzchnie betonowe, asfaltowe i złożone z płyt betonowych. Nad bezpieczeństwem będzie czuwał profesjonalny instruktor, który podpowie też, jak osiągnąć maksymalne możliwości tej legendarnej maszyny.

Jazda Monster Truckiem

Monster Truck to kultowy pojazd rodem z Ameryki. Powstał z połączenia pickupa z kołami od ciągnika. Ta masywna maszyna o wysokości 3.5 metra oraz długości 6 metrów potrafi rozpędzić się nawet do 100 km/h! Gdy uczestnik przybędzie na tor na wstępie otrzyma szkolenie, na którym zapozna się ze specyfiką pojazdu oraz przeszkodami na torze. Następnie siądzie za kierownicą tej ogromnej maszyny aby pokonać teren urozmaicony wzniesieniami, spadkami i błotnistymi odcinkami. Na fotelu pasażera będzie czuwał instruktor, który zadba o bezpieczeństwo przejazdu. W tej atrakcji mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie z ważnym prawem jazdy kategorii B. Jest to pomysłowy prezent dla fanów motoryzacji oraz miłośników mocnych wrażeń!

Przejazd w stylu Off-Road

Jazda Off-Road dosłownie oznacza „poza drogą”, więc jest formą przejażdżki po przeszkodach typu rzeki, góry czy koleiny. Jest to zabawa przeznaczona dla osób, które chcą spróbować swoich sił za kierownicą terenowego pojazdu. Auto jest doskonale dostosowane do ekstremalnych warunków, dzięki czemu uczestnik na swojej drodze napotka wzniesienia oraz liczne piaszczyste i wodniste fragmenty. Napęd na cztery koła umożliwi mu wjazd niemal w każde miejsce. Jazda Off-Road jest okazją do niecodziennej wycieczki oraz świetnym pomysłem na prezent dla miłośnika terenowych samochodów. Doskonale sprawdzi się na urodziny męża lub ojca.

Redakcja
itrening.pl

Zobacz

26 października 2023

Jak dobrać buty piłkarskie?

Piłka nożna to sport, który nie uznaje półśrodków. Zwycięska drużyna może być tylko...
11 sierpnia 2023

Gdzie szukać wiadomości ze świata sportu?

​Jeżeli jesteś fanem sportu z pewnością wiesz, jak ważne jest, aby być na bieżąco z...
19 października 2022

Dlaczego klapki są niezbędne na basenie?

​Chodzenie na basen to jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu – zarówno...