Trening i ćwiczenia
25 lipca 2017

Miesięcznik "Bieganie"

Miesięcznik „Bieganie” tworzony jest przez ludzi, którzy od 2006 roku piszą o bieganiu jako o sporcie i swojej pasji. Dzięki tej gazecie można dowiedzieć się wielu istotnych rzecz na temat biegania, zgłębić tajniki treningu, dowiedzieć się, jak udoskonalić technikę i osiągać lepsze wyniki. To także źródło inspirujących wywiadów, informacji o ciekawych wydarzeniach, ludziach żyjących miłością do biegania, a także innych praktycznych wskazówek związanych z tym sportem.

Pisany przez ludzi z pasją

Gazeta tworzona jest przez osoby, które nie tylko są pasjonatami biegania, ale także mają duże doświadczenie w tej dziedzinie. Redaktorzy miesięcznika „Bieganie” to nie tylko biegacze-amatorzy, którzy wciąż próbują osiągać lepsze wyniki, ale także sportowcy, którzy niejednokrotnie brali udział w różnego rodzaju mistrzostwach. Wszystkich redaktorów łączy jedno – wielka miłość do sportu, przede wszystkim do biegania, choć znajdą się i tacy, którzy stawiają poprzeczkę jeszcze wyżej i próbują swoich sił w triathlonie. Na stałe gazeta współpracuje z wieloma osobami, które mają doświadczenie zarówno w bieganiu, jak i w samej psychologii sportu czy prawidłowym odżywianiu, które pozwoli poprawić efekty treningów.

https://prenumerata.ruch.com.pl/prenumerata-bieganie

Praktyczne porady

Dzięki magazynowi „Bieganie” można dowiedzieć się, jak dobrać odpowiednie buty na trening, jak poprawić swoje osiągnięcia i w jaki sposób najlepiej przygotować się do maratonu. Oprócz praktycznych porad dotyczących samej techniki czy odpowiednich akcesoriów biegowych znaleźć można także wskazówki, jak pokonywać przeszkody w psychice, co zrobić, kiedy pojawi się syndrom przetrenowania czy w jaki sposób regenerować się po kontuzji czy niezwykle intensywnych treningach.

Źródło inspiracji

Magazyn „Bieganie” pozwala także zyskać dodatkową motywację do biegania i regularnych treningów. Wszystko dzięki wywiadom z inspirującymi osobami, które na swoim koncie mają już niejeden maraton czy triathlon. Doświadczeni sportowcy, a także biegacze-amatorzy opowiadają o swojej przygodzie z bieganiem, o motywacjach, pasjach, wparciu rodziny i znajomych, a przede wszystkim pokazują, że naprawdę warto biegać i wciąż przekraczać własne granice. Magazyn „Bieganie” to więc nie tylko źródło praktycznych porad, ale także doskonały sposób, by każdego dnia jeszcze chętniej biegać, pokonywać coraz dłuższe dystanse i próbować swoich możliwości w maratonach.

Żywienie

Za sukcesem każdego sportowca stoi nie tylko odpowiednie przygotowanie na treningach czy właściwa regeneracja, ale także zbilansowana dieta. Warto więc dowiedzieć się, w jaki sposób się odżywiać, by móc w pełni korzystać z możliwości swojego organizmu. Z miesięcznika „Bieganie” można dowiedzieć się, co należy jeść przed, a co po treningu, jaka dieta powinna obowiązywać przed biegiem na dłuższy dystans, maratonem czy triathlonem oraz jakie składniki dostarczyć organizmowi po ukończonym biegu, by mógł w pełni się zregenerować. Wszystkie porady przygotowane są przez doświadczonych sportowców, którzy na swoim koncie mają już niejeden długi dystans i wspaniałe osiągnięcia.

Wydarzenia

W gazecie znajdują się także informacje na temat nadchodzących wydarzeń biegowych oraz relacje z maratonów czy innych imprez biegowych, które niedawno miały miejsce. Dzięki czytaniu magazynu można więc dowiedzieć się, jak wyglądają tego typu imprezy, a może nawet podjąć decyzję o zapisaniu się na kolejny bieg i spróbowaniu własnych sił na danym dystansie.

Warto być na bieżąco

Aby nie przegapić żadnych nowości i móc stale zapoznawać się z nowinkami dotyczącymi sprzętu dla biegaczy, doskonalenia techniki, wyboru suplementów czy odbywających się imprez biegowych, warto zdecydować się na prenumeratę miesięcznika „Bieganie”. Można to zrobić przy pomocy strony prenumerata.ruch.com.pl. Dzięki prenumeracie nie tylko nie trzeba chodzić po sklepach w poszukiwaniu gazety, ale także można otrzymać gwarancje stałej, niższej ceny. Jest to także sposób na zyskanie dostępu do konkursów i promocji przygotowanych jedynie dla prenumeratorów.

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja
itrening.pl

Zobacz

13 października 2021

Bezpieczny jogging. Jakie buty wybrać do biegania po asfalcie, a jakie do trasy leśnej?

​Odpowiednio dobrane obuwie do treningu to podstawa bezpieczeństwa i komfortu dla ciała. Do...
13 maja 2021

Jakie spodnie na rower? Poradnik dla mężczyzny

Wychodząc na rower, bez względu na to, czy jeździmy amatorsko, czy zawodowo, powinniśmy zadbać...
22 kwietnia 2021

Hantle, sztangi i inne obciążenia – zaczynamy trening siłowy w domu

Chcesz zacząć treningi, ale nie masz ochoty wybierać się na siłownię? Bez obaw, w domu...