Trening i ćwiczenia
11 września 2017

Zaawansowana odzież treningowa

Odpowiednia dieta połączona z naszą aktywnością treningową przekłada się na uzyskanie szczupłej sylwetki oraz zaplanowanej wagi. Istnieje też szereg czynników, które ten proces mogą ulepszyć a wśród nich jest dobór odpowiedniego obuwia i odzieży treningowej. Co kupić i co warto wiedzieć, zanim rozpoczniemy treningi? Idealny dobrany strój treningowy powinien przede wszystkim być wygody i funkcjonalny. Trzeba zastanowić się jak dobrać ten odpowiedni tak, aby był komfortowy i jednocześnie przyjazny naszemu organizmowi i ciału.

Firma Nike od lat jest liderem w dziedzinie odzieży i obuwia treningowego. Znana jest z tego że, pierwsza wprowadziła na rynek podeszwę amortyzującą wstrząsy, która ułatwia również wybicie podczas różnych aktywności fizycznych.

 Dobrym przykładem na zaawansowane projekty poprawiające jakość treningów i wyników sportowych jest linia Nike PRO. To specjalistyczna odzież o zupełnie nowych możliwościach. Produkty tej kategorii wspierają układ naczyń włosowatych skóry co poprawia szybkość zachodzących tam procesów bio-fizycznych, na przykład: dyfuzji gazowej, termoregulacji oraz wymiany substratów i produktów przemian energetycznych.

Innowacyjność w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, to jedna z podstawowych zasad Nike.

Istotnym powodem, dla którego jesteśmy gotowi zdecydować się na zakup obuwia oraz odzieży treningowej jest fakt, że firma dba nie tylko o jakość, ale również wizualny i estetyczny wygląd swoich produktów. Stają się elementami mody i przez to tak przyciągają  pod względem stylistycznym i kolorystycznym. Projektanci Nike znają się na swojej pracy.

Istnieje przeświadczenie, że odzież firmowa lub inaczej zwana markową  jest bardzo droga, jednak można sporo zaoszczędzić, jeżeli poszuka się ciekawych promocji w sklepach internetowych lub skorzysta z kodów i kuponów rabatowych.  Tak samo jest w przypadku produktów Nike, można znaleźć w Internecie pewne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporą sumę. A wszystko dzięki działaniom promocyjnym, które oferują produkty w niższych a przez to atrakcyjniejszych cenach.

Od momentu w którym podjęliśmy decyzję o poprawie naszej sylwetki lub po prostu stanu zdrowia, przechodzimy przez różne dylematy i podejmujemy trudne decyzje, takie jak: rodzaj diety, forma aktywności, dobór odzieży. Wszystko to musimy dostosować do naszych możliwości finansowych, dlatego jako świadomi konsumenci szukamy informacji w tak zwanych nowych mediach. Pomaga to nam w skutecznym realizowaniu naszych celów.

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja
itrening.pl

Zobacz

24 stycznia 2020

Sklep sportowy - jak znaleźć najlepszą ofertę?

​ Żyjemy w czasach, kiedy kultura fizyczna i dbałość o nią stało się jednym z...
17 stycznia 2020

CrossFit - wszystko co musisz wiedzieć

CrossFit to sport, którego korzenie sięgają późnych lat dziewięćdziesiątych, kiedy to...
29 lipca 2019

Myślisz nad zakupem bieżni, ale nie wiesz, czy warto? Dowiedz się, jakie są jej zalety!

​ Bieganie to bardzo dobry sposób na pozbycie się nadprogramowych kilogramów, wyrzeźbienie...