Trening i ćwiczenia
11 września 2017

Zaawansowana odzież treningowa

Odpowiednia dieta połączona z naszą aktywnością treningową przekłada się na uzyskanie szczupłej sylwetki oraz zaplanowanej wagi. Istnieje też szereg czynników, które ten proces mogą ulepszyć a wśród nich jest dobór odpowiedniego obuwia i odzieży treningowej. Co kupić i co warto wiedzieć, zanim rozpoczniemy treningi? Idealny dobrany strój treningowy powinien przede wszystkim być wygody i funkcjonalny. Trzeba zastanowić się jak dobrać ten odpowiedni tak, aby był komfortowy i jednocześnie przyjazny naszemu organizmowi i ciału.

Firma Nike od lat jest liderem w dziedzinie odzieży i obuwia treningowego. Znana jest z tego że, pierwsza wprowadziła na rynek podeszwę amortyzującą wstrząsy, która ułatwia również wybicie podczas różnych aktywności fizycznych.

 Dobrym przykładem na zaawansowane projekty poprawiające jakość treningów i wyników sportowych jest linia Nike PRO. To specjalistyczna odzież o zupełnie nowych możliwościach. Produkty tej kategorii wspierają układ naczyń włosowatych skóry co poprawia szybkość zachodzących tam procesów bio-fizycznych, na przykład: dyfuzji gazowej, termoregulacji oraz wymiany substratów i produktów przemian energetycznych.

Innowacyjność w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, to jedna z podstawowych zasad Nike.

Istotnym powodem, dla którego jesteśmy gotowi zdecydować się na zakup obuwia oraz odzieży treningowej jest fakt, że firma dba nie tylko o jakość, ale również wizualny i estetyczny wygląd swoich produktów. Stają się elementami mody i przez to tak przyciągają  pod względem stylistycznym i kolorystycznym. Projektanci Nike znają się na swojej pracy.

Istnieje przeświadczenie, że odzież firmowa lub inaczej zwana markową  jest bardzo droga, jednak można sporo zaoszczędzić, jeżeli poszuka się ciekawych promocji w sklepach internetowych lub skorzysta z kodów i kuponów rabatowych.  Tak samo jest w przypadku produktów Nike, można znaleźć w Internecie pewne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporą sumę. A wszystko dzięki działaniom promocyjnym, które oferują produkty w niższych a przez to atrakcyjniejszych cenach.

Od momentu w którym podjęliśmy decyzję o poprawie naszej sylwetki lub po prostu stanu zdrowia, przechodzimy przez różne dylematy i podejmujemy trudne decyzje, takie jak: rodzaj diety, forma aktywności, dobór odzieży. Wszystko to musimy dostosować do naszych możliwości finansowych, dlatego jako świadomi konsumenci szukamy informacji w tak zwanych nowych mediach. Pomaga to nam w skutecznym realizowaniu naszych celów.

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja
itrening.pl

Zobacz

13 maja 2021

Jakie spodnie na rower? Poradnik dla mężczyzny

Wychodząc na rower, bez względu na to, czy jeździmy amatorsko, czy zawodowo, powinniśmy zadbać...
22 kwietnia 2021

Hantle, sztangi i inne obciążenia – zaczynamy trening siłowy w domu

Chcesz zacząć treningi, ale nie masz ochoty wybierać się na siłownię? Bez obaw, w domu...
14 kwietnia 2021

Jak często można wykonywać trening EMS dla tych samych grup mięśniowych?

EMS, czyli Elektryczna Stymulacja Mięśni to rodzaj urządzenia do poprawy kondycji, które...