Dlaczego warto przyjmować suplement diety acai berry?

Suplement diety zawierający wyciąg z jagód acai berry to niezwykle obfite źródło w antyoksydanty, a także w witaminy: A, C, E, B1, B2, B3, pierwiastki śladowe, proteiny i niezwykle zdrowe nienasycone kwasy tłuszczowe: Omega 3, 6 i 9, które dodatkowo mają duży wpływ przy redukcji gęstości cholesterolu (tego szkodliwego) dodatkowo zapewniając utrzymanie wysokiej gęstości cholesterolu (tego dobrego).

Jagody acai jak widać zawierają wiele składników odżywczych, które są niezbędne podczas odchudzania. W skuteczny sposób hamuje nasz apetyt, zmniejszając przy tym odczucie głodu.

Suplement diety z jagód acai zawiera ponadto silne przeciwutleniacze – antocyjany i flawonoidy, niezbędne w obniżeniu ryzyka chorób serca, układu krążenia i nowotworów.

Ponadto produkt oczyszcza organizm z toksyn i innych niepotrzebnych substancji, z którymi mamy do czynienia każdego dnia np. w jedzeniu, które jest obecnie produkowane występuje tak dużo konserwantów, że nasz organizm nie jest po prostu w stanie w sposób naturalny usuwać go w całości z organizmu. Błonnik pokarmowy jagody acai poprawia nasze trawienie, a także stan przewodu pokarmowego, w odcinku jelita, które jest narażone na różnego rodzaju schorzenia.

Również wysoka ilość lipidów znajdujących się w jagodach acai gwarantują dużą ilość niezbędnej energii potrzebnej do uprawiania sportów, a także codziennego życia.

Kliknij tutaj i zamów suplement.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Grażyna napisał(a):

    Schudłam dzięki tym pigułką dokładnie 10 kilo w 2 miesiące więc jestem zadowolona, jeszcze chciałabym z 5 kilo i osiągnę moją wymarzoną figurę. Pamiętajcie tylko, żeby przestrzegać też diety i trochę więcej ruchu, a efekty przyjdą.

  2. alex napisał(a):

    Warto stosowac suplementy, tylko trzeba wiedziec jakie ja np. stosuje glownie Acai berry w kapsulkach. Naturalny suplement, pomaga zrzucic wage, uzupelnic blonnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*