Dieta ABS

Dieta ABS to sześciotygodniowy plan odchudzający, który łączy w sobie zasady zdrowego odżywiania i odpowiedni skomponowane ćwiczenia fizyczne.

Szczególny nacisk jest położony na 12 super- produktów, na których opiera się jadłospis.

Plan  koncentruje się przede wszystkim na budowanie masy mięśniowej poprzez wprowadzenie treningu siłowego, ćwiczeń aerobowych i rozciągających, a także diety uwzględniającej równowagę białek, węglowodanów i tłuszczu.

Pomimo nazwy, dieta nie jest szczególnie zaprojektowana do walki z otyłością brzuszną. Owszem, ćwiczenia pomagają wyrzeźbić mięśnie i spalić nadmiar tłuszczu, ale nie koncentruje się na szczególnych częściach ciała.  Dieta i ćwiczenia pomogą wyeliminować ogólnie nadmiar tłuszczu z całego organizmu.  W przypadku, gdy najwięcej tłuszczu kumuluje się w okolicy brzucha, to tam będzie widać największe efekty zastosowania diety.

Dieta Abs ma także za zadanie dostarczyć niezbędnych witamin, minerałów i błonnika, co  sprzyja budowaniu mięśni, a tym samych przyspieszenia tempa przemiany materii i skuteczniejszego odchudzania.

Założenia Diety ABS

Autor diety ABS zapowiada, że jego plan odchudzający pozwoli osobom cierpiącym na nadwagę i otyłość skutecznie pozbyć się tłuszczu, jednocześnie wspomagając rozwój i wzmocnienie masy mięśniowej, a także poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia.

Plan składa się z dwóch części: ćwiczeń i odżywiania.

Istnieje sześć ogólnych wytycznych, które są podstawowymi zasadami diety. Są to:

  • jedz sześć posiłków dziennie,
  • regularnie popijaj koktajle
  • wybieraj napoje, które wspomagają odchudzanie,
  • nie licz kalorii,
  • jedz do woli i co tylko zapragniesz na jeden posiłek w tygodniu,
  • komponując jadłospis skup się na dwunastu „produktach mocy” diety ABS.

Podobne artykuły...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*